Společnost TRE-MLI s.r.o. vznikla spojením spolupráce odborníků z oblasti obchodní, stavební, ekonomické a umělecké činnosti.

Naší specializací pak je odborný prodej materiálů stavební chemie ARDEX pro realizace systémů ARDEX panDOMO, ARDEX BETONIMAGE, ARDEX GUTJAHR, ARDEX LITHOFIN či systémy SIKA a Den Braven.  Všechny námi dodávané materiály si můžete  „osahat“ a vyzkoušet v naší nové předváděcí, jak my říkáme alchymistické, dílně přímo v sídle naší společnosti.

Fotografická činnost je naším nejnovějším příspěvkem k celkové spokojenosti našich zákazníků a to nejen v našem fotoateliéru v sídle společnosti, ale i u vás na stavbách, společnostech, exteriérech i interiérech. za použití té nejnovější techniky i dronu. Více se dozvíte v sekci Produkty - Ceníky - FOTOSLUŽBY.

Ekonomická činnost naší společnosti je vedena zkušeným týmem odborníků a dokáže vám nabídnout služby od vedení účetnictví, přes daňové, ekonomické a právní poradenství, po zpracování účetních a provozních dat až po zprostředkování vzdělávání v daném oboru.

POZOR -  všechny námi nabízené produkty  nakupujeme přímo od výrobců a informace o skladovosti produktů je pravdivá, distancujeme se proto od webů a překupníků, tvářících se jako originál shoppy výrobce a uvádějící nepravdivé informace o skladovosti!!!

 

 


Miloš Nevřala

ředitel společnosti - jednatel

nevrala@tre-mli.cz
+420 602 961 461

Zveme vás na virtuální prohlídku naší společnosti, kterou vás provede Andrea ***